Řidič zkolaboval na teplické křižovatce. Pomohla mu neznámá žena

13. listopad 2015 | 13:32
Sanitka. Foto: archiv Události112.czSanitka. Foto: archiv Události112.cz

Teplice - Neznámá žena zachránila život muži (54), který za volantem při čekání na semaforu prodělal hypoglykemický záchvat, způsobený nízkou hladinou cukru v krvi. Událost se stala ve čtvrtek (12.11.2015) na jedné z teplických křižovatek.

Žena pohotově přivolala policisty, kteří poskytli muži první pomoc. Informoval o tom mluvčí teplické policie Daniel Vítek.

„Před půl jedenáctou dopoledne se v ulici U Vlastního krbu v Teplicích začala tvořit kolona, protože vozidlo stojící jako první v řadě u semaforu na křižovatce s ulicí Masarykova se nerozjíždělo, ačkoliv se už několikrát rozsvítila „zelená“,“ nuveld pro média Daniel Vítek.

Když nepomohlo ani troubení aut, šla se řidička, která stála za nehybným autem, podívat, jestli je muž v pořádku. Řidič Škody Octavie ale nereagoval, žena proto zavolala na policejní hlídku, která právě projížděla kolem.

Ta se k muži dostala, až když rozbila zadní malé okénko, protože muž byl v autě zamčený. Policistům se podařilo řidiče z auta vytáhnout a podle telefonických pokynů záchranářů mu poskytli první pomoc. Neznámá zachránkyně mezitím pokračovala dále ve své cestě. V zavolané záchrance pak lékaři muže stabilizovali a odvezli jej na vyšetření.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516