V Bílině otevřený bazén po rekonstrukci se musí zase opravit

21. leden 2016 | 21:11
Bazén. Foto: archiv Sport BílinaBazén. Foto: archiv Sport Bílina

Bílina - Pro veřejnost se opět otevřel krytý bazén v Bílině po náročné rekonstrukci. Ovšem už ho čeká další dílčí oprava.

Dokončila se rekonstrukce vzduchotechniky v objektu "B", kde se nachází sauna a restaurace. Nově jsou opravené nátěry boků plaveckého bazénu. Opravy se dočkal také přízemní prostor, kde jsou šatny, hygienické zařízení, vestibul nebo přístupová schodiště pro zaměstnance.

Nový nátěr bazénové vany splnil požadavky na hygienu a bezpečnost užívání plaveckého bazénu. Nátěrem se opravily i původní nátěry vodorovné, ale bohužel nesplnily očekávání a bude nutné provést ještě jeden nátěr s přísadou protiskluzných částic.

"Ty byly použity i v nátěrech původních, ale opravou těchto ploch došlo ke snížení protiskluznosti. Nový nátěr vodorovných ploch je třeba zajistit tak, aby tyto plochy byly bezpečné pro pohyb osob. Z toho důvodu se musí opatřit nátěrem s bezpečnou úpravou, která zabraňuje uklouznutí," uvedlo město v prohlášení.

Práce se zahájí v pátek 22. ledna 2016 a skončí v sobotu 23. ledna 2016. V neděli 24. ledna 2016 bude již plavecká hala v odpoledních hodinách opět otevřena pro veřejnost.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516