Teplice nadále posilují, přišel i Dimitrovski z Karabachu

3. leden 2016 | 19:13
Archivní snímek. Foto: facebook FK TepliceArchivní snímek. Foto: facebook FK Teplice

Teplice - V zimním přestupovém období jsou na trhu velmi aktivní prvoligové Teplice. Paradoxně ze všech ligových klubů posilují zatím nejvíce. Naposledy po příchodu Nivalda zveřejnili příchod i Makedonce Vladimira Dimitrovskiho.

Posila číslo čtyři. Po Kukecovi, Vaněčkovi a Nivaldovi Teplice posílí střední obránce Vladimir Dimitrovski. Ten přichází z ázebájdžánského Karabachu. Tam se ale příliš neprosadil, a tak přijal nabídku Teplic.

V letech 2010 - 2012 působil v Mladé Boleslavi, takže českou nejvyšší fotbalovou soutěž již dobře zná.

Působil také v řecké Kerkyře, Rabotničky a Vardaru Skopje. Dimitrovski také odehrál čtyři zápasy za makedonskou reprezentaci.

Dimitrovski by měl vyztužit teplickou defenzivu, která na podzim byla více než průchodná. Také by mohl nahradit jiného stopera Davida Jablonského, který by rád zamířil do zahraničí.

Na testech v Teplicích je také zadák Plamen Krachunov ze Slavie Sofia. Pokud jeho přestup do Teplic vyjde, bude na severu Čech pátým hráčem z Balkánu. Už nyní v Teplicích působí Bosňan Ljevakovič, Slovinec Bratanovič, před nedávnem přišel Chorvat Davor Kukec a nově Makedonec Dimitrovski. V klubu pak působí i další zahraniční hráči, například Francouz Dramé a Kapolongo z Konga

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516