Štěpán Vachoušek prodloužil smlouvu v Teplicích

17. únor 2016 | 13:25
Štěpán Vachoušek po podpisu smlouvy. Foto: archiv FK TepliceŠtěpán Vachoušek po podpisu smlouvy. Foto: archiv FK Teplice

Teplice - Opora záložní řady FK Teplice a také kapitán týmu Štěpán Vachoušek včera prodloužil smlouvu s FK Teplice o další rok. Momentálně má tedy na Stínadlech kontrakt do léta 2017. "Pocity jsou moc příjemné, protože je to prodloužení kariéry o další rok. Jsem moc rád, že jsme se rychle domluvili a ztvrdili jsme to podpisem," pochvaluje si Štěpán Vachoušek.

Vachoušek poprvé přišel do Teplic jako hráč ve dvanácti letech, po tom co prošel mládežnické týmy, tak přešel v osmnácti letech do A týmu, nejprve absolvoval hostování v České Lípě, Xaverově a Blšanech, aby následně začal pravidelně nastupovat z první mužstvo. Odtud zamířil do Slavie Praha, jako nejdražší přestup v rámci ligové soutěže. Následovaly zahraniční štace v Marseille a Austrii Vídeň a pak už nepřetržité působení v Teplicích až na půlroční hostování ve Spartě v roce 2010.

Kromě klubové kariéry má za sebou Vachoušek také tu reprezentační, v roce 2002 zvítězil s jednadvacítkou na mistrovství Evropy, kde navíc vedl tým jako kapitán. O dva roky později pak byl součástí jednoho z nejlepších reprezentačních týmů české historie, který dokráčel na EURU 2004 pro bronzovou medaili.

V aktuální sezóně nastoupil Vachoušek do všech sedmnácti utkání, nastřílel v nich 4 branky a na další 4 nahrál. V posledním kole SYNOT ligy ovládl pořadí Chance Indexu, který hodnotí kreativní hráče.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516