Po ostudě v Olomouci čekají fotbalisty Teplic pokuty

15. květen 2016 | 18:24
Archivní snímek. Foto: facebook FK TepliceArchivní snímek. Foto: facebook FK Teplice

Teplice - Fotbalisté Teplic zakončili sezónu v SYNOT lize na 12. místě. Kromě toho, že se zachránili s náskokem pouhých tří bodů, tak poslední kolo odehráli s debaklem 0:6 ze hřiště Sigmy Olomouc. A vedení klubu zuří.

Teplicím se sezóna v SYNOT lize příliš nepovedla. Záchranu v nejvyšší soutěži si zajistili kolo před koncem a k poslednímu zápasu do Olomouce tak odjeli s vědomím, že se nemůže nic stát. Ale přesto se Sigmou Olomouc, která nakonec sestoupila do druhé ligy, ostudně prohráli 0:6.

"Sezónu musíme hodnotit jako velmi neúspěšnou. Vrcholem byl debakl v Olomouci, který lze označit jen za velkou ostudu. Omlouváme se fanouškům, partnerům klubu i majiteli," kál se na klubovém webu Teplic ředitel Hynek.

A hráče čeká trest. "Oznámili jsme, že jim snižujeme základní platy o třicet procent. Změníme také prémiový řád, který by měl vést k větší motivaci. Pokud něco nezměníme, tak po pěti kolech dalšího ročníku budeme ve stejných problémech jako letos. A to rozhodně nechceme," pokračoval Hynek.

Ohrožen může být i trenér David Vavruška. "Pozici trenéra budeme řešit v představenstvu v dohledné době," uzavřel Hynek.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516