Fotbalové Teplice plánují technické změny na stadionu

21. červenec 2015 | 22:20
Na Stinadlech. Foto: archiv MojeTeplicko.czNa Stinadlech. Foto: archiv MojeTeplicko.cz

Teplice - Fotbalový stadion na Stínadlech je třetím největším stadionem v České republice a jedním z nejlépe hodnocených sportovních stánků u nás. I na Stínadlech se ale podepisuje zub času, tím zvláště u technického zařízení.

Klub na úterní tiskové konferenci nastínil sportovní ambice klubu, hráčské změny a vize. Rovněž povyprávěl o plánovaných změnách na stadionu.

Ředitel FK Teplice Petr Hynek například prozradil, že klub hodlá vyměnit dosluhující milutimediální obrazovku. "Tabule na stadionu dosluhuje. Poohlížíme se po nové, nyní už jsou ceny lepší než třeba před deseti lety, takže pro příští sezónu už plánujeme novou obrazovku. Ta aktuální stála zhruba 13 milionů, nyní jsou náklady nižší," řekl Hynek.

Klub by rovněž postavil tréninkové centrum ve Velvarech, ale to je spíš projekt delší budoucnosti.

Příští rok by se měl na stadionu měnit i trávník. Ten je zatím v dobrém stavu a přežil i červnový koncert skupiny Kabát. "Plánujeme po této sezóně trávník vyměnit. I proto začínáme sezónu doma, abychom poslední kolo odehráli venku, navíc liga končí kvůli mistrovství Evropy dříve, a měli více času na výměnu trávníku," nastínil ředitel Hynek.

Kouč David Vavruška jej doplnil. "Myslím, že trávník máme kvalitní, i oproti minulosti mi přijde lepší."

Fotbalový klub i nadále pokračuje v zájmu, aby se na Stínadlech odehrál i hokejový zápas. "Naše stanovisko je stejné, byli bychom rádi, aby se tu utkání odehrálo. Měli jsme jednání s litvínovským klubem a v období mezi prosincem a únorem, kdy je na stadionu fotbalová výluka, by to bylo možné," uzavřel Hynek.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516