Fotbalové Teplice budou investovat do stadionu

11. únor 2016 | 20:03
Stadion FK Teplice. Foto: archiv MojeTeplickoStadion FK Teplice. Foto: archiv MojeTeplicko

Teplice - Fotbalový stadion v Teplicích patří k nejlepším v Česku. I na něm se ale projevuje zub času. Vedení FK Teplice proto provede několik kroků k modernizaci fotbalové arény.

Diváci v Teplicích se mohou těšit na novou velkoplošnou obrazovku. Budou také nainstalovány turnikety ke vchodům, po sezóně se bude měnit trávník. Fanoušci FK Teplice také již brzy budou moct surfovat po nových webových stránkách fotbalového klubu. Fotbalisté budou mít i svůj autobus v klubových barvách.

"Spouštíme nové webové stránky klubu. Naše stávající stránky byly již zastaralé. Web bude i v anglické a německé verzi. Na webu si fanoušci mohou také podívat na virtuální 3D prohlídku stadionu a zázemí. Představíme i "Bonusový klub Teplic" pro naše partnery a pernamentkáře, kteří budou moct čerpat různé výhody," nastínil ředitel klubu Petr Hynek.

Fotbalové fanoušky jistě nadchne i nová velkoplošná obrazovka. "Vyměníme i obrazovku. Nová bude v rozlišení 16:9 a bude mít různé technologické vychytávky," prozradil Hynek.

"Od nové sezóny také namontujeme turnikety. Změnou projdou i vstupenky, které budou vypadat jako elektronické karty," dodal teplický šéf.

V polovině května také bude klub měnit travnatý pažit, do další sezóny by tak měl vstoupit už s novým trávníkem. Hráči se také budou vozit již novým klubovým autobusem ve žlutomodrých barvách.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

Patnáctiletá řidička v Hrobu na Teplicku málem poslala do hrobu ženu s kočárkem

16/8 / KRIMI / TEPLICE - V úterý večer údajně způsobila dopravní nehodu patnáctiletá dívka, která s vozem Nissan Micra měla srazit jinou mladou ženu s kočárkem.


Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

8/8 / AKTUALITY / TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.


Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

Teplice (snad) budou mít zimní stadion. Cena stavby rozproudila debatu na zastupitelstvu

31/7 / AKTUALITY / TEPLICE - Padesátitisícové Teplice nemají zcela základní občanské vybavení města: letní koupaliště ani zimní stadion. Zato v přepočtu na jednoho obyvatele se ve městě nachází nejvíce výherních automatů v republice.


V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

V Teplicích bude další fastfoodový řetězec

26/7 / AKTUALITY / TEPLICE - V Teplicích vzroste konkurence v řetězcích rychlého občerstvení. Po McDonald's a dvou restauracích KFC bude v lázeňském městě i Burger King.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeTeplicko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeTeplicko.cz na Facebooku


Redakce MojeTeplicko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516